مدرک بین المللی تزریق ژل و بوتاکس

مدرک بین المللی تزریق ژل و بوتاکس

دسترسی سریع به عنوان های مطالب :

آموزش بوتاکس یک مهارت تخصصی است که در دوره تزریق بوتاکس آموزش داده می شود. همانطور که می دانید تزریق بوتاکس صورت یکی از متدهای زیبایی و جوانسازی پوست صورت است. با افزایش سن چین و چروک های متعددی در سطح پوست ایجاد می شود که با استفاده از تزریق بوتاکس صورت پزشک می تواند این خطوط و چروک های اضافی را برطرف کند. با آنکه زمان زیادی از ظهور تکنیک تزریق بوتاکس نمی‌گذرد، امروزه به عنوان روش استاندارد طلایی جوانسازی غیر تهاجمی و سرپایی در تمام دنیا به کار می رود. در دوره آموزش بوتاکس علاوه بر استفاده زیبایی آن، چند کاربرد مهم درمانی مثل روش تزریق بوتاکس برای درمان تعریق زیاد زیر بغل یا کف دست و پا و روش تزریق بوتاکس برای درمان سردرد میگرنی نیز آموزش داده می شود. سرفصل های دوره آموزش بوتاکس شامل:

 • آموزش تزریق بوتاکس خط اخم
 • آموزش تزریق بوتاکس پیشانی
 • اموزش تزریق بوتاکس دور چشم
 • آموزش تزریق بوتاکس صورت با روش میکروبوتاکس
 • آموزش بوتاکس چشم گربه ای
 • اموزش تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو
 • آموزش تزریق بوتاکس لبخند لثه ای
 • آموزش بوتاکس زیر بغل برای درمان تعریق زیاد
 • آموزش بوتاکس کف دست برای درمان تعریق زیاد
 • آموزش بوتاکس برای درمان سردرد میگرن

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بوتاکس چشم گربه ای به کتاب آموزش تزریق بوتاکس دکتر بیدکی مراجعه کنید.

آموزش بوتاکس برای درمان سردرد میگرن

تزریق بوتاکس برای نواحی صورت نیازمند مهارت و تخصص کافی است، زیرا اگر تخصص کافی وجود نداشته باشد، ممکن است فردی که کار تزریق بوتاکس را انجام می دهد، نتواند به خوبی نقاط تزریق را شناسایی کند، در این صورت مراجعه کننده دچار عوارض بوتاکس خواهد شد. افراد زیادی به دنبال آموزش تزریق بوتاکس در منزل هستند، لازم است بدانید استفاده از این شیوه نیازمند تخصص و تجربه کافی است. از طرفی تزریق بوتاکس برای افراد غیر پزشک مسئولیت آفرین است.

آموزش تزریق بوتاکس برای پزشکان

آیا آموزش بوتاکس فقط برای پزشکان برگزار می شود؟

لازم است در خصوص دوره های آموزش تزریق بوتاکس بدانید دوره آموزش تزریق بوتاکس به زبان فارسی به طور تخصصی برای پزشکان برگزار می‌شود، اما پیراپزشکان علاقمند که تصمیم گرفته‌اند که در حوزه زیبایی فعالیت کنند، می توانند در این دوره آموزشی پرکاربرد و پرطرفدار ثبت نام کنند. ولی باید بدانند که برای تزریق بوتاکس باید زیر نظر پزشک و به عنوان دستیار کار کنند. در بعضی کشورها مثل امریکا، انگلیس، کره جنوبی و … علاوه بر پزشکان، دندانپزشکان، اموزش تزریق فیلر و بوتاکس برای پرستاران ، دستیاران پزشک و حتی فروشندگان لوازم زیبایی و آرایشی در سطح های مختلف برگزار می‌شود. از این جمله آکادمی ها مثل AAFE (American Academy of Facial Esthetics)  را می‌توان نام برد. اما در ایران هنوز اکادمی مشخصی برای برگزاری این چنین دوره هایی وجود ندارد.

برای آشنایی با بهترین برند بوتاکس همین حالا به صفحه بهترین مارک بوتاکس مراجعه نمایید.

آموزش تزریق بوتاکس برای پزشکان

آموزش بوتاکس در تهران

بسیاری از پزشکان علاقمند برای یادگیری به دوره های آموزش بوتاکس در تهران مراجعه می‌کنند. اکثر مراکز مهم و به روز آموزش دهنده دوره های بوتاکس و فیلر در تهران فعالیت می‌کنند. با این حال سفر به تهران برای دیدن آموزش خود مشکلاتی را به همراه دارد. از جمله هزینه رفت و آمد، هزینه گرفتن هتل و محل اقامت، اختصاص دادن وقت بیشتر برای رفت و برگشت به تهران و گرفتن مرخصی از محل کار، خستگی راه و … از مواردی است که یادگیری در شهر دیگر را دشوار می‌کند. دوره آموزش تزریق بوتاکس در سایت دکتر بیدکی نه تنها این مشکلات را برای همکاران در ایران حل کرده است بلکه تمام هموطنان علاقمند خارج از ایران و فارسی زبانان کشورهای دیگر به راحتی می‌توانند در فضای مجازی به این آموزش‌ها دسترسی داشته باشند و با قیمت بسیار ارزان تر از کشورهای دیگر مهارت تزریق بوتاکس و سایر مهارت های پایه طب زیبایی مثل تزریق فیلر و ژل، لیفت با نخ، مزوتراپی و پی آرپی را یاد بگیرند.

به غیر از آموزش های آنلاین ژل و بوتاکس در سایت دکتر بیدکی موسسات دیگری مثل دوره تزریق ژل و بوتاکس مجتمع سلامت تهران و مدرک ژل و بوتاکس از جهاد دانشگاهی شهید بهشتی است.

آیا مدرک معتبر تزریق بوتاکس وجود دارد؟

سوالات زیاد برای علاقمندان به یادگیری تزریق بوتاکس پیش می آید نظیر اینکه آیا مدرک ژل و بوتاکس وجود دارد؟ بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس با ارائه مدرک بین المللی تزریق ژل و بوتاکس کجاست؟ آموزش ژل و بوتاکس با مدرک فنی حرفه ای در کدام آموزشگاه ارائه می شود؟ در این خصوص باید بدانید که مدرک بین المللی تزریق ژل و بوتاکس و یا مدرک ژل و بوتاکس اصلا وجود ندارد ولی متاسفانه بسیاری از سایت ها و مراکز آموزش دهنده برای جلب توجه علاقمندان از این عناوین و قول ها استفاده می‌کنند. در ادامه چند نمونه تبلیغات کاذب برای جلب کارآموز را می آوریم:

 • اگر به دنبال بهترین آموزشگاه برای آموزش بوتاکس صورت با مدرک هستید به آموزشگاه ما مراجعه کنید.
 • اگر به دنبال بهترین آموزشگاه برای آموزش بوتاکس صورت با مدرک فنی حرفه ای هستید، به آموزشگاه ما مراجعه کنید.
 • اگر تمایل به دریافت مدرک بین‌ المللی دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس دارید، می‌ توانید به مؤسسات معتبری مثل کلینیک تخصصی ما مراجعه کنید.
 • آیا به دنبال دریافت مدرک فنی حرفه ای تزریق ژل و بوتاکس هستید؟ ما راه و شرایط گرفتن مدرک تزریق ژل و بوتاکس را به شما نشان می‌دهیم.

شرایط دریافت مدرک کلاس آموزش تزریق بوتاکس در تهران چگونه است؟ یا مثلا یکی از مزیت های مهم آموزش ژل و بوتاکس تهران در مرکز ما این است که در انتهای دوره مدرک بین المللی ژل و بوتاکس ارائه خواهد شد. باید بدانید این قبیل تبلیغات واقعی نیست و مدرکی به عنوان مدرک بین المللی ژل و بوتاکس یا مدرک فنی حرفه ای ژل و بوتاکس یا مدرک قابل ترجمه ژل و بوتاکس وجود خارجی ندارد.

مدرک بین المللی تزریق ژل و بوتاکس

لازم است به افرادی که به دنبال مدرک بین المللی تزریق ژل و بوتاکس هستند صادقانه بگوییم متاسفانه چنین مدرکی وجود خارجی ندارد. تزریق اشتباه بوتاکس نه تنها به زیبایی بلکه به جان و زندگی مردم ممکن است آسیب برساند. در صورتیکه بیمار شاکی شود و به مراجع قانونی مراجعه کند تنها مدرک و مجوز این تزریق پروانه پزشکی خواهد بود. همچنانکه اگر شما در اتومبیل خود رانندگی کنید هیچ پلیسی سر راه شما را نخواهد گرفت و از شما مدارک ماشین یا گواهینامه رانندگی را درخواست نخواهد کرد، اما اگر خدای ناکرده تصادفی کنید یا دچار خلاف شوید که پلیس خودروی شما را متوقف کند اولین چیزی که از شما در خواست می کند مدارک مالکیت خودرو و گواهینامه رانندگی است.

چه کسانی مجوز تزریق بوتاکس دارند؟

در پاسخ به این سوال که چه کسانی مجوز تزریق ژل و بوتاکس دارند، باید بگوییم به طور کلی طبق قوانین کشور ما فقط پزشکان دارای پروانه مطب بعد از گذاراندن دوره های تزریق ژل و بوتاکس و مراقبت از پوست مجوز انجام این کار را دارند و می توانند در مطب یا کلینیک های زیبایی که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی هستند امور مربوط به تزریق ژل و بوتاکس را انجام دهند. سایر افراد غیر پزشک مثل تمام حقوق انسانی و اجتماعی دیگر حق یادگیری این مهارت را دارند اما اجازه تزریق آن را ندارند و فقط می توانند زیر نظر پزشک و با مسئولیت پزشک به عنوان دستیار در مطب یا کلینیک های زیبایی کار کنند.

مدرک ژل و بوتاکس از دانشگاه شهید بهشتی

بسیاری از علاقمندان به دنبال گرفتن مدرک ژل و بوتاکس از دانشگاه شهید بهشتی هستند. لازم است بدانید دانشگاه شهید بهشتی نیز دوره های آموزش تزریق فیلر و بوتاکس برگزار می‌کند. البته رشته های دیگری مثل آموزش دستیار پزشک کنار متخصص پوست و سایر آموزش ها را نیز برای غیر پزشکان ارائه می کند. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره‌ها با واحد آموزش یا دفتر مسئول دانشگاه شهید بهشتی تماس حاصل نمایید.

سایت آموزشی دکتر بیدکی مفتخر است که میزبان صدها علاقمند به مهارت های زیبایی و پزشکی در حوزه های آموزش بوتاکس، آموزش ژل، آموزش لیفت با نخ، آموزش مراقبت از پوست و فیشیال تخصصی، آموزش مزوتراپی و پی آر پی است. این مهارت ها کاملا علمی و عملی است دوره آموزش ژل و بوتاکس در سایت دکتر بیدکی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

دکتر بیدکی محقق حوزه طب زیبایی است. دکتر بیدکی حاصل تجربیات بیش از 18 سال کار استتیک خود را در قالب  پنج کتاب آموزش تزریق بوتاکس، آموزش تزریق فیلر، آموزش مزوتراپی و پی آر پی و آموزش لیفت با نخ تالیف کرده است. این پنج کتاب با عنوان سری کتاب های Medic & Aesthetic SKILLS در زمره پرفروش ترین کتاب های آستتیک قرار دارد. علاوه بر این، فیلم های آموزش آنلاین ژل و بوتاکس دکتر بیدکی بر اساس این کتاب ها تهیه شده و در سایت دکتر بیدکی قرار داده شده است.

نسخه چاپی و الکترونیک کتاب آموزش بوتاکس دکتر بیدکی و بقیه این کتاب ها وجود دارد. علاقمندان می توانند برای خرید و دانلود رایگان کتاب بوتاکس و فیلر و همچنین ویدئوهای آموزش رایگان بوتاکس به سایت دکتر بیدکی مراجعه نمایند. سایت آموزشی دکتر بیدکی دارای چند بخش است. در یک قسمت معرفی و فروش کتاب آموزش بوتاکس و سایر کتاب ها قرار دارد. در قسمت دیگر پنل دوره های آموزشی دکتر بیدکی قرار دارد. این پنل شامل دوره آنلاین آموزش بوتاکس و چهار دوره دیگر است. همچنین برای افرادیکه قبلا اموزش بوتاکس دیده اند و تمایل دارند اطلاعات خود را آپدیت کنند پنل مینی دوره های آموزش بوتاکس و ژل قرار داده شده است. در این پنل آموزش درمان تعریق بیش از حد با بوتاکس تزریق بوتاکس تحت عنوان آموزش تزریق بوتاکس برای درمان هیپرهیدروز و همچنین مینی دوره درمان میگرن با بوتاکس و مینی دوره آموزش میکروبوتاکس قرار داده شده است. مینی دوره های آموزش تزریق ژل شامل آموزش تکنیک mdcodes ، اموزش کانتورینگ صورت با ژل، آموزش تزریق لب روسی و سایر انواع لب، اموزش درمان ایسکمی ناشی از ژل و … قرار داده شده است. برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر توصیه می شود به سایت دکتر بیدکی مراجعه نمایید.

دکتر بیدکی مدرس سازمان فنی حرفه ای است. به جز آموزش بوتاکس و ژل، علاقمندان به کاریابی می توانند در دوره های مراقبت از پوست سایت دکتر بیدکی شرکت کنند و مدرک سازمان فنی حرفه ای را دریافت کنند.

 • از جمله برنامه های اموزشی سایت دکتر بیدکی که مدرک سازمان فنی و حرفه ای برای آن صادر می شود شامل:
 • دوره آموزش پاکسازی پوست صفر تا صد با مدرک فنی حرفه ای
 • دوره آموزش پاکسازی پوست صفر تا صد با مدرک فنی حرفه ای برای آقایان
 • دوره آموزش فیشیال تخصصی با مدرک فنی حرفه ای برای پزشکان
 • دوره آموزش ماساژ حرفه ای با مدرک فنی حرفه ای
 • مراقبت از پوست با دستگاه های غیر تهاجمی

مدرک سازمان فنی حرفه ای برای پزشکان نیز صادر می شود. این مدرک می تواند برای به رسمیت شناختن خدمات پزشکی در حوزه زیبایی و مراقبت از پوست معتبر باشد.

 • از جمله برنامه های آموزشی سایت دکتر بیدکی که مدرک سازمان انرژی اتمی برای آن صادر می شود شامل:
 • ورکشاپ آموزش لیزر موهای زائد (ایمنی کار با دستگاه های لیزر)
 • آموزش لیزرهای کم توان در درمان درد
 • آموزش لیزرهای کم توان در دندانپزشکی
 • آموزش لیزر CO2 فراکشنال در زیبایی
 • آموزش اندولیفت برای پزشکان
 • آموزش دستگاه های زیبایی مراقبت از پوست

نویسنده : دکتر بیدکی

انتشار مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

دیدگاهتان را بنویسید

تخفیف ویژه به مناسبت یلدا

30% OFF

مهلت تا پایان تخفیف باقی است

 • 00
  روز
 • 00
  ساعت
 • 00
  دقیقه

فرصت را از دست ندهید

سوالی برایتان پیش آمده؟ از ما بپرسید.
×