درباره دکتر بیدکی

فصل به فصل در کنار شما هستیم

دکتر بیدکی پزشک، محقق و نویسنده سری کتاب های آموزش تزریق بوتاکس، فیلر، لیفت با نخ، مزوتراپی و پی آرپی است که تحت عنوان مجموعه Medic & Aesthetic SKILLS (مهارت های طب و زیبایی) به چاپ رسیده و مورد استقبال فراوان پزشکان و علاقمندان قرار گرفته است. از آنجا که یادگیری بهتر هر مهارت نیاز به ابزارهای دیداری و شنیداری دارد محتوای این کتاب ها به صورت فیلم آموزشی در سایت قرار داده شده است. سادگی بیان و روان بودن متد آموزش برجذابیت محتوا افزوده است و روز به روز کاربران بیشتری را به جمع استفاده کنندگان این کتاب ها و دوره های آموزشی اضافه می کند. دکتر بیدکی درخصوص چگونگی نگارش کتاب ها و تهیه فیلم ها چنین می گوید:

من دکتر بیدکی پزشک متخصص طب اورژانس اهل شهر مشهد و از سال 1368 ساکن تهران هستم. در دورانی که پزشک عمومی بودم یعنی سال های 85-86 تزریق بوتاکس برای زیبایی در کشور ما رایج شده بود. به دلیل علاقه به این موضوع در کلاس های خصوصی آموزش تزریق بوتاکس، پاکسازی پوست و اسیدتراپی یکی از اساتید وقت شرکت کردم و مطب پوست و زیبایی دائر کردم ولی پس از مدتی مطب را بستم و تصمیم به ادامه تحصیل در یک رشته تخصصی گرفتم. در دورانی که رزیدنت طب اورژانس بودم به خاطر ارتباط با پرسنل اورژانس بیمارستان و اینکه متوجه شده بودند من قبل مطب پوست و زیبایی داشتم، برای آنان دوستانه تزریق بوتاکس انجام می دادم. رضایت از این تزریق منجر به افزایش مراجعین (سایر پرسنل، خانواده و دوستان آنان) شد. در حدی که پس از اتمام دوره رزیدنتی و طرح، در سال 97 که مطب داخلی و خدمات اورژانس سرپایی دائر کرده بودم مجبور شدم خدمات پوست و زیبایی را به آن اضافه کنم. با این تغییر رویه، متقاضیان من غیر از بوتاکس خواهان تزریق فیلر و … نیز بودند. من برای افزایش سطح آگاهی و یادگیری مهارت تحقیق کردم تا رفرنس مناسبی پیدا کنم. فضای مجازی بستر مناسبی بود که در سایت ها و شبکه های مختلف جستجو کنم. در سایت های ایرانی اطلاعات آموزشی بسیار کم موجود بود لذا با رجوع به سایت ها و شبکه های اجتماعی خارجی توانستم مطالبی را برای خودم جمع آوری کنم. نبود رفرنس های فارسی و ایرانی معتبر و خالی بودن این موضوع مهم در فضای مجازی باعث به وجود آمدن ایده محصولات آموزشی شد. در اواخر سال 98 با آمدن کرونا و تعطیلی مطب و خانه نشینی این ایده تقویت شد تا اینکه در تابستان سال 99 اولین کتاب با موضوع آموزش تزریق بوتاکس تحت عنوان سری کتاب های Medic & Aesthetic SKILLS  چاپ و منتشر شد. متعاقب آن سری فیلم های آموزشی آن تهیه و تدوین گردید و در سایت دکتر بیدکی بارگزاری شد.

استقبال شدید کاربران منجر به تشویق و ترغیب من به چاپ کتاب دوم سری کتاب های SKILLS با موضوع آموزش تزریق فیلر و دوره مجازی آن با بیش از 7 ساعت فیلم در آبان سال 99 یعنی سه ماه بعدش و کتاب و دوره آموزش تکنیک های پایه لیفت با نخ در اسفند همان سال شد.

درباره دکتر بیدکی
دانش پزشکی
دانش پزشکی 97%
دسترسی به سفارشات
دسترسی به سفارشات 100%
رضایت مشتریان
رضایت مشتریان 94%

کاربر گرامی : شما میتوانید با ما در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید...

ما کنار شما هستیم تا به خواسته خود برسید

درباره دکتر بیدکی

مراسم رونمایی چهارمین کتاب از سری کتاب های SKILLS
با حضور همسرم جناب آقای جمال حکیمی ماکوئی و پدر ایشان استاد فرزانه پرویز حکیمی ماکویی
بهمن سال 1400

 با توجه به گسترش مجموعه و افزایش حجم کار، تالیف کتاب مزوتراپی و پی آرپی و دوره مرتبط با آنها 11 ماه بعد یعنی در بهمن 1400 اتفاق افتاد با این تاریخچه من در مدت دو سال توانستم 5 کتاب پایه طب زیبایی که مدنظرم بود را به نگارش در آورده و جمعا بیش از 40 ساعت فیلم آموزشی مرتبط با آن ها را تهیه و تدوین کنم. امروز در آستانه آغاز سومین سال فعالیت خرسندم که کتاب آموزش بوتاکس را که با 2000 جلد به فروش رسیده است برای چاپ دوم آماده و آپدیت کنم.

با توجه به زمان کمی که برای این همه کار داشتم کتاب ها، فیلم ها و سایت عاری از نقص و مشکل نبود، از طرفی سایت یا کتابی همتای این محصولات در کشور ما وجود نداشت که بتوان الگو برداری کرد، اما استقبال علاقمندان و به خصوص همکاران عزیز پزشک چه پزشکان عمومی و چه متخصصین پوست و سایر رشته ها، انتقادات و پیشنهادات و راهنمایی های آنان برای من خط روشنی بود که با انرژی هر چه بیشتر راه را ادامه دهم. سرلوحه و شعار کار من و تیم همراهم در سال 1401 بالا بردن کیفیت محصولات آموزشی است لذا در اولین قدم بازسازی و بهینه سازی سایت است که هم اکنون توسط تیمی قدرتمند با بالا آوردن دامنه و زیر ساخت و قالب جدید در حال انجام است و در مراحل بعد تولید فیلم های با کیفیت تر و با محتوای غنی تر است. آپدیت دوره آموزشی پی آرپی و کتاب و دوره آموزشی بوتاکس دو قدم بعدی ما در شش ماهه اول سال 1401 خواهد بود.

هم اکنون مفتخرم که در طول این دو سال بیش از 4000 کاربر فعال از تمام هموطنان ما و سایر علاقمندان فارسی زبان در کل دنیا ( کانادا، امریکا، استرالیا، کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه) در سایت حضور دارند و از خدمات آن استفاده می کنند. پیام همکاران و علاقمندان در کشورهای عربی ما را بر آن داشته که در آینده نه چندان دور به فکر چند زبانه کردن سایت باشیم.

دکتر بیدکی

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین