قوانین و مقررات سایت دکتر بیدکی

 

متن زیر توافقنامه بین سایت دکتر بیدکی و شما به عنوان استفاده کننده از خدمات این سایت است. لطفا آن را به دقت مطالعه نمایید. خرید شما از سایت دکتر بیدکی به منزله آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط و موافقت با تمام بندهای این توافقنامه است:

الف- ضوابط شرکت در دوره های آنلاین سایت دکتر بیدکی

1- شما پس از پرداخت شهریه و ثبت نام در دوره، کاربر دوره شناخته می شوید و فیلم های دوره در اختیار شما قرار می گیرد. این فیلم ها فقط برای استفاده کاربر دوره است و کاربر حق بازنشر محتوای ویدئوها را در هیچ سایت یا شبکه اجتماعی نخواهد داشت و در صورت مشاهده، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

2- با توجه به حقوق مالکیت معنوی، امکان دانلود ویدئوهای آموزشی دوره‌های سایت دکتر بیدکی وجود ندارد و کاربر این دوره‌ها باید ویدئوها را فقط به صورت آنلاین و از طریق وبسایت دکتر بیدکی مشاهده کند.

3- دسترسی به دوره‌های سایت دکتر بیدکی فقط برای مدت یک سال است. پس از گذشت یک سال ویدئوها به صورت خودکار از دسترس خارج می شود و کاربر می تواند با پرداخت مبلغ تمدید دوره (20% هزینه دوره)، دسترسی خود به آن دوره را به مدت یک سال دیگر تمدید کند.

ب- ضوابط خرید اشتراک کتاب های الکترونیکی سایت دکتر بیدکی

1- شما پس از پرداخت هزینه اشتراک کاربر کتابخانه الکترونیکی سایت دکتر بیدکی شناخته می شوید و کتاب یا کتابهای مورد نظر در اختیار شما قرار می گیرد. این کتاب ها فقط برای استفاده کاربران است و کاربر حق بازنشر محتوای کتاب ها را در هیچ سایت یا شبکه اجتماعی نخواهد داشت و در صورت مشاهده، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

2- با توجه به حقوق مالکیت معنوی، امکان دانلود کتاب های الکترونیکی سایت دکتر بیدکی وجود ندارد و کاربر این دوره‌ها باید کتابها را فقط به صورت آنلاین و از طریق وبسایت دکتر بیدکی مشاهده کند.

3- دسترسی به کتابهای الکترونیکی سایت دکتر بیدکی فقط برای مدت دو سال است. پس از گذشت دو سال کتاب ها به صورت خودکار از دسترس خارج می شود و کاربر می تواند با پرداخت مبلغ تمدید اشتراک (5% قیمت کتاب)، دسترسی خود به آن کتاب را به مدت دو سال دیگر تمدید کند.

ج- ضوابط کاربران سایت دکتر بیدکی

  • هنگام خرید محصولات سایت اعم از دوره ها، کتابهای دیجیتال و کتابهای چاپی کاربر بایستی اکانت کاربری تشکیل دهد و نام و نام خانوادگی و آدرس دقیق محل سکونت را به صورت دقیق ثبت کند.
  • کاربران عزیز دقت کنند که به دلیل مسائل مالی و مالیاتی‌ امکان بازگشت هزینه پرداخت شده پس از خرید وجود ندارد لذا در هنگام خرید دقت کافی داشته باشند.
  • امکان جابه‌جابی دوره خریداری شده با دوره‌های دیگر وجود ندارد.
  • کاربر با ثبت نام و پرداخت هزینه های مرتبط ، مجوز غیر انحصاری و غیر قابل انتقال، بهره برداری از خدمات آموزشی سایت دکتر بیدکی را دریافت می نماید و حق بازپخش محتوای دریافت شده در هیچ محیطی و تحت هیچ عنوانی را نخواهد داشت. بدیهی است در صورت بازنشر محتوای ویدئوها و کتاب های الکترونیکی یا تخلف از قوانین سایت دکتر بیدکی علاوه بر تعلیق نام کاربری ، حق تعقیب کیفری و مطالبه خسارت حقوقی را برای سایت دکتر بیدکی محفوظ می داند.

د- حریم خصوصی کاربران

  • سایت دکتر بیدکی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات این سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  • سایت دکتر بیدکی متعهد می‏‌شود در حد توان امنیت حریم شخصی کاربران را تامین نماید و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ و امن‏‌تر شدن استفاده کاربران از سایت را توسعه دهد.
  • کاربر مطلع است که هنگام استفاده از خدمات سایت دکتر بیدکی، لازم است اطلاعاتی شخصی نظیر شماره تلفن و آدرس، ایمیل خود را ثبت کند و با ثبت نام خود در سایت رضایت داده است که این اطلاعات در اختیار تیم پشتیبانی سایت دکتر بیدکی قرار گیرد تا در صورت لزوم، در باره درخواستی که دارند، با کاربران تماس بگیرند.
  • شناسه کاربر و رمز عبور برای ورود به محیط سایت است و مسئولیت حفظ آن بر عهده استفاده کننده می باشد.

ه- به روزرسانی سایت

سایت دکتر بیدکی برای بهبود عملکرد خود هر زمان که صلاح بداند می تواند در عملکرد سایت تغییراتی اعمال نماید . این اعمال تغییر ممکن است منجر به اختلال در عملکرد سایت یا غیر فعال شدن سایت برای بازه زمانی کوتاه یا بلندتر شود . کاربر با علم به امکان توقف موقت عملکرد سایت از خدمات این سایت استفاده می کند.

لینک به خارج از سایت

در صورتی که لینکی درون هر یک از بخش های سایت دکتر بیدکی وجود داشته باشد به معنی تایید فعالیت و محتوی آن سایت نیست. هر گونه تراکنش مالی یا تعهدی احتمالی از سوی آن سایت بر عهده پدید آورندگان آن می باشد و مسئولیت استفاده از خدمات آن سایت تنها متوجه شخص کاربر است

مالکیت معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت دکتر بیدکی متعلق به خانم دکتر صدیقه بیدکی می باشد و هیچ یک از کاربران سایت حق ندارند یا دوره های آموزشی خریداری شده را به ثالث بفروشند یا به صورت رایگان در اختیار اشخاص دیگر قرار دهند.

تغییر شرایط و ضوابط

سایت دکتر بیدکی  می تواند در هر زمان تمام یا بخشی از شرایط و قوانین استفاده از سایت را تغییر دهد تغییرات ایجاد شده فورا در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می شود و از طریق سایت در دسترس کاربر قرار داده میشود. ادامه استفاده از سایت دکتر بیدکی به منزله مطالعه این صفحه ، آگاهی از شرایط جدید و قبول آن می باشد.

شرایط و قوانین موجود در این صفحه آخرین تغییرات مربوط به توافقنامه استفاده از سایت دکتر بیدکی بوده و جایگزین کلیه توافقات قبلی می باشد سایت دکتر بیدکی پیشنهاد می کند یک نسخه چاپی یا الکترونیکی از این توافق نامه را برای ارجاعات بعدی نزد خود نگه دارید.

روابط عمومی سایت دکتر بیدکی

مرداد 1402